O firmie ADVERTEX ®

ADVERTEX® to firma rodzinna, polski producent tekstyliów personalizowanych, a także hurtownia ręczników dla firm (cały sektor prywatny i publiczny). Działamy nieprzerwanie od 2008 r.

Firma Advertex rozpoczęła działalność 3 listopada 2008 r. i zarejestrowana
jest w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej
Firma jest czynnym płatnikiem VAT-UE: NIP 899-259-53-24 , REGON: 020841801

Advertex to polska firma rodzinna, która nieprzerwanie od 2008 roku zajmuje się produkcją tekstyliów reklamowych oraz dystrybucją ręczników frotte.
Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości tekstyliów, które spełniają ich oczekiwania i potrzeby. Nasza oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana.
Posiadamy ręczniki bawełniane, sportowe, luksusowe, reklamowe i wiele innych. Oferujemy także możliwość personalizacji ręczników poprzez dodanie własnego tekstu, logo, haftu lub graweru. Nasze ręczniki są wykonane z najlepszych materiałów i technologii, dzięki czemu są miękkie, trwałe, chłonne i estetyczne.
Jesteśmy także dystrybutorem luksusowych ręczników z prawdziwej bawełny egipskiej, która jest uznawana za najbardziej szlachetną i delikatną na świecie.

Nasza firma współpracuje z wieloma branżami i sektorami, takimi jak hotele, spa, siłownie, szkoły, przedszkola, firmy reklamowe, agencje eventowe i inne.
Naszymi klientami są zarówno duże korporacje, jak i małe firmy oraz osoby prywatne. Dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony z naszych produktów i usług. Dlatego oferujemy szybkie terminy realizacji zamówień, atrakcyjne ceny, transport gratis od 800 zł netto i fachowe doradztwo.
Nasz zespół składa się z doświadczonych i zaangażowanych pracowników, którzy służą pomocą i radą na każdym etapie współpracy.

Advertex to nie tylko producent i hurtownia ręczników, ale także pasjonaci i eksperci w dziedzinie tekstyliów.
Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami i partnerami. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele ciekawych informacji o ręcznikach, ich rodzajach, pielęgnacji, nadrukach i innych zagadnieniach.

Polecamy nasz autorski, największy w Internecie, Poradnik Klienta na temat pielęgnacji ręczników Przewodnik po ręcznikach >

Jeśli szukasz profesjonalnego producenta i dostawcy ręczników z nadrukiem, zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www.advertex.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy indywidualną wycenę. Zaufaj nam i zamów ręczniki od Advertex!

logo Advertex


Advertex
54-129 Wrocław
ul. Drzewieckiego
46

NIP: 899-259-53-24
REGON: 020841801

tel. (71) 307 34 44
tel. kom. 531 817 268
(pon-pt, godz. 9.00 - 16.00)

e-mail: biuro@advertex.pl

strona: