O firmie ADVERTEX

ADVERTEX to producent ręczników z logo i mikrofibry, oraz
hurtownia ręczników bawełnianych

dla firm (cały sektor prywatny i publiczny),
specjalizujący się od 10 lat w tematyce wyrobów frottowych. W naszej ofercie znajdują się tylko produkty najlepszych producentów. Nie oferujemy wyrobów, które nie przeszły przez nasze kryteria weryfikacji. Dlatego kupując w Advertex, masz zawsze pewność że otrzymujesz produkt sprawdzony, najwyższej jakości. Naszym celem jest oferowanie najlepszych wyrobów, które pozwalają nam na budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami.
Dlatego nasza oferta jest ciągle powiększana o nowe produkty, które w naszym przekonaniu są na tyle wartościowe, że warto je promować i oferować.


Firma Advertex została założona w 2008 r. we Wrocławiu i zarejestrowana
jest w Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem 198062.
Firma jest płatnikiem VAT: NIP 899-259-53-24. REGON: 020841801
Adres rejestrowy: 54-129 Wrocław, ul. Drzewieckiego 46/3


Posiadamy bardzo bogaty wybór ręczników. W naszej ofercie można znaleźć zarówno ręczniki ekskluzywne klasy Premium, ręczniki hotelowe, szlafroki frotte a także najtańsze ręczniki produkowane z przędzy bawełnianej open end. Oferujemy także ręczniki z mikrofibry oraz komplety prezentowe pakowane w pudełka.
Na wszystkich ręcznikach istnieje możliwość naniesienia nadruku reklamowego. Proponujemy ręczniki z reliefem, tkane, nadruk cyfrowy full color, termotransfer (folia flex, flock), sublimacja, sitodruk, grawer oraz haft.
Oferujemy szybkie czasy dostaw, transport gratis od 800 zł netto i bardzo konkurencyjne ceny. Towar wysyłany jest zawsze bezpośrednio do klienta.

Wszystkie ręczniki Advertex (dot ręczników z bawełny) wykonane są wyłącznie z bawełny 100% (potwierdzone przez pisemne deklaracje producentów i laboratoria analityczne), dlatego każdy nasz produkt cechuje się doskonałą chłonnością. Nie prowadzimy sprzedaży tzw 'chińskich ręczników' (wszystkie nasze produkty, nawet te najtańsze, spełniają polską normę PN-EN 14697:2007 oraz OEKO-TEX® Standard 100). Każdy ręcznik oferowany przez Advertex jest testowany i dokładnie sprawdzany zanim trafi do naszej oferty.

Chętnie dzielimy się wiedzą z naszymi Klientami, dlatego udostępniamy nasz autorski, największy w Internecie, Poradnik Klienta na temat pielęgnacji ręczników pod adresem jak prać ręczniki >

Pobierz

katalog produktów
Aktualizacja: 17.12.2017