Ręczniki z mikrofibry

Mikrofibra pętelkowa 300g/m2
30x40 - 3,50 zł netto,
50x100 - 8,50 zl netto,
70x140 - 17,00 zł netto,
100x180 - 34,00 zł netto

Mikrofibra płaska 200g/m2
30x43 - 4,50 zł netto,
43x100 - 9,00 zl netto,
80x150 - 19,00 zł netto,
130x200 - 38 zł netto

Materiał: mikrofibra 100%
(80% Polyester, 20% Poliamid)

Kolory: wg karty barw (poniżej)

ręcznik z mikrofibry pętelkowej ręcznik z mikrofibry płaskiej


Dostępne kolory ręczników z mikrofibry

kolory ręczników z mikrofibry pętelkowej
kolory ręczników z mikrofibry płaskiej

Mikrofibra - co to jest ?

Mikrofibra to rodzaj włókna o grubości poniżej 10 mikrometrów (1μm = 1/1000mm) produkowanych z poliestru i nylonu w odpowiednich proporcjach. W przypadku ręczników szybkoschnących jest to mieszanka 80% Polyester, 20% Poliamid.
Charakterystyczną cechą materiału jest specjalny, gwieździsty kształt włókna, gdzie nylonowy rdzeń otoczony jest poliestrowymi strukturami. Kształt ten ma decydujący wpływ na niezwykłe właściwości chłonne tkaniny. kształ włókna z mikrofibry

Mikrofibra pętelkowa

To doskonałe połączenie mikrofibry i wizualno-kinestetycznych cech ręczników bawełnianych (synteza niesamowitej chłonności z puszystością i sprężystością tkaniny pętelkowej). Ten rodzaj materiału doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu (dom, siłownia, fitness, ...) oraz jako ręcznik pod haft.

Mikrofibra płaska

Jak nazwa wskazuje jest to tkanina płaska. Ten rodzaj materiału występuje w gramaturze około 200. Głównie sprawdza się w aktywnościach outdoor'owych, ponieważ zajmuje mało miejsca i błyskawicznie schnie.

Zalety ręczników z mikrofibry:

Ręczniki szybkoschnące wchłaniają 7 razy więcej wody niż same ważą. Włókna dzięki siłom kapilarnym wręcz zasysają wodę, dzięki czemu powierzchnia skóry po jednokrotnym wytarciu jest doskonale sucha. Dlatego ręcznik taki potrafi wchłonąć 3 razy więcej wody niż bawełniany ręcznik od tej samej powierzchni i gramaturze.
To dlatego już niewielki ręcznik 50x100 bez problemu poradzi są z wytarciem do sucha (!) ciała dorosłego człowieka.

Ponieważ włókno jest 30 razy cieńsze od bawełnianego, w strukturze materiału jest dużo więcej wolnej przestrzeni między włóknami, co znacznie zwiększa przepływ powietrza i wilgoci, a także sprawia, że materiał jest bardzo lekki i sprężysty. Dlatego zmagazynowana woda jest bardzo szybko oddawana do otoczenia. To dlatego ręczniki z mikrofibry zamiennie nazywa się też ręcznikami szybkoschnącymi. Cecha ta uniemożliwia rozwój jakichkolwiek bakterii i grzybów. Dlatego mikrofibra ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.

Przeznaczenie ręczników z mikrofibry:

Oprócz materiału pod logo, ręczniki szybkoschnące przeznaczone są głównie dla osób aktywnie spędzających czas. Są to ręczniki typu outdoor, choć świetnie sprawdzą się także w domu.
Ręczniki doskonale nadają się do fitness, na siłownię, aerobik czy basen, ponieważ są lekkie i zajmują mało miejsca (szczególnie przy mikrofibrze płaskiej, ręcznik bez problemu zmieści się np do małej torebki).
Mikrofibra sprawia że materiał jest niezwykle chłonny, bardzo szybko wysycha i jest przyjemny dla skóry.
Ręczniki z mikrofibry mają także zastosowanie jako ręczniki fryzjerskie oraz w salonach spa&wellness.

Ręczniki z mikrofibry z haftem:

Ręczniki z mikrofibry to także świetny materiał pod wszelkiego rodzaju nadruki, np haft. W przypadku haftu minimum produkcyjne wynosi 10 szt. W celu wyceny nadruku prosimy o przesłanie loga na biuro@advertex.pl
ręczniki reklamowe z mikrofibry ręcznik szybkoschnący z logo ręcznik z mikrofibry z logiem firmy ręczniki szybkoschnące z mikrofibry ręcznik z mikrofibry z nadrukiem ręcznik z mikrofibry z logo

Nadruki na mikrofibrze płaskiej:

Proponujemy też ręczniki reklamowe z mikrofibry płaskiej. Oprócz haftu możliwe są foto nadruki, druk latexowy, solwentowy i wiele innych. Poniżej przykłady.
ręcznik reklamowy z mikrofibry płaskiej ręcznik z nadrukiem na mikrofibrze  płaskiej ręcznik z logo na mikrofibrze  płaskiej ręcznik z logo na mikrofibrze  płaskiej

Jak prać ręczniki z mikrofibry:

  • Maksymalna temp prania 40°C
  • Nie prasować
  • Nie suszyć w suszarce bębnowej
  • Nie stosować wybielaczy
  • Materiał nie powinien być czyszczony chemicznie, ani nie wolno
    używać żadnych odplamiaczy chemicznych


* Cena zależy od wartości zamówienia. Przy większych zamówieniach i dla stałych klientów wysokie rabaty. W sprawie dokładnej wyceny prosimy o kontakt.
jak złożyć zamówienie w Advertex

Zobacz całą naszą ofertę:
Cennik ręczników

Zapytaj o ręczniki z mikrofibry:

Jan Fecko

Jan Fecko

ADVERTEX
54-129 Wrocław
ul. Drzewieckiego 46 lok.3
NIP: 899-259-53-24

tel. (71) 710 96 77
fax (71) 723 44 84
tel. kom. 531 817 268
(pon-pt, godz. 9.00 - 16.00)


e-mail: jan.fecko@advertex.pl
gg: 8664175

Mój stan
Wyślij proszę wiadomość e-mail, korzystając z poniższego formularza.

Klienci którzy kupili ręcznik z mikrofibry, interesowali się także:

Luxe gramatura 400/m2

Piękne, mięciutkie ręczniki produkowane z najlepszych surowców (barwniki reaktywne, zmiękczacze silikonowe, bawełna turecka, przędza ring spun).
30x50 - 3,50 zł netto,
50x100 - 7,50 zł netto,
70x140 - 17,20 zł netto
Kolory:ecru, fiolet, żółty, czerwony, zielony, brąz, szary, beż, niebieski, rudy

Zobacz pełen opis ręcznika

Szukaj ręczników wg kategorii

Pobierz nowy Cennik

Aktualizacja: 07.01.2016